"Новини Андрушівщини"
Каталог статей
Показано матеріалів: 631-640
Заходи безпеки в холодний періодАндрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до жителів району з попередженням про необхідність дотримання заходів безпеки в холодний період! При аномально низьких температурах повітря щоб уникнути переохолодження і обмороження рекомендується без необхідності не виходити на вулицю, уникати перебування на вулиці дітей і домашніх тварин. Основними чинниками ризику обмороження є: тісний і вологий одяг та взуття, проблеми з судинами, алкогольне сп'яніння, а також слабкість і перевтома. Аби уникнути переохолодження: одягайтеся тепло - прошарки повітря утримують тепло; носіть теплі устілки і шерстяні шкарпетки - вони вбирають вологу, залишаючи ноги сухими; не виходьте на мороз без теплих рукавичок, головного убору і шарфа; необхідні постійні активні рухи. В разі переохолодження або обмороження негайно звертайтеся за медичною допомогою.
Щоб уникнути зростання кількості пожеж унаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалювання звертаємо увагу на наступну інформацію: Які причини пожеж при експлуатації печей? Пожежі часто бувають із-за перегріву печей та грубок в результаті тривалої топки, що призводить до появи тріщин в цегельній кладці. Щоб уникнути пожежі від перегріву печі, рекомендується топити грубку 2-3 рази в день, тривалістю не більше 1,5 години. Так само пожежі бувають в результаті випадання з топки жарин, використання для розтоплення грубок легкозаймистих і горючих рідин. Забороняється: · залишати печі, що топляться, без нагляду, доручати нагляд за ними малолітнім дітям; · розташовувати паливо, інші горючі речовини і матеріали на передтопковому аркуші; · застосовувати для розпалювання печей бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини; · застосовувати поліна, що не входять в топковий пристрій; · топити вугіллям, коксом і газом печі, не призначені для цих видів палива; · проводити топку печей під час проведення в приміщеннях зборів та інших масових заходів; · використовувати вентиляційні і газові канали як димарі; · перегрівати печі. Більшість пожеж трапляються в житлових будинках. Причини їх практично завжди однакові - занедбані комунікації, несправна електропроводка, куріння в недозволених місцях, залишені без нагляду електроприлади. Дотримуйтеся правил пожежної безпеки! При використанні приладів опалювання не перекалюйте печі, не перенавантажуйте електромережі. Нагадуємо номери телефонів екстреного виклику оперативно-рятувальної служби із звичайного телефону та з мобільного: «101».5 ДПРЧ м. Андрушівка, тел.: 2-18-09;36 ППП смт. Червоне, тел.: 4-61-01. |
Звернення голови Андрушівської райдержадміністрації щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в країні Ми із крайнім занепокоєнням і тривогою спостерігаємо за розвитком подій в Україні. Але попри політичне напруження працюємо над вирішенням питань соціально-економічного розвитку району, прийнято Програму економічного і соціального розвитку Андрушівського району на 2014 рік та районний бюджет на 2014 рік. Вважаю, що вихід із суспільно-політичної кризи потрібно шукати за допомогою конструктивного діалогу між представниками влади і опозиції, а протистояння і заклики до протиправних дій, застосування сили, порушення законів – усе це лише загострить існуючі проблеми і призведе до дестабілізації в нашій державі. Переконаний, що всі питання мають вирішуватися виключно мирним шляхом. Тому й надалі будемо працювати над збереженням спокою і стабільності в районі. |
Дорогі земляки!
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений тривог і надій, складних випробувань та перемог, здолання перешкод та здійснення планів. Ми з гідністю пройшли цей шлях у 2013 році, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідного Поліського краю. Сподіваємося, що любов до нашої малої батьківщини, прагнення зробити її кращою буде і надалі головним пріоритетом у роботі. У 2013 році разом з вами ми будували нові лікарні, відкривали дитячі садки, школи, нові підприємства, ремонтували дороги. І щоразу представники влади відчували вашу підтримку, вашу небайдужість, шану та любов до своєї землі. Щиро вдячні вам за самовідданість, працелюбність, витримку. Головне завдання для усіх гілок влади в області на новий рік – робота на підвищення добробуту кожного жителя Житомирщини. Новорічні та різдвяні свята приносять нові надії та сподівання. Тож нехай всі прикрощі та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться у Новому. Нехай ці світлі свята сповнять серця поліщуків радістю та любов’ю, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок, а різдв’яна зоря подарує Божу благодать. Нехай рік наступний буде щасливим та успішним для кожного і для всієї країни. З Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!
Голова обласної Голова державної адміністрації обласної ради
Сергій Рижук Йосип Запаловський |
Інтерв'ю Прем'єр-міністра України Миколи Азарова телеканалу Інтер 15 грудня 2013 року
- Какие именно документы готовятся к подписанию?
- Прежде всего, дорожная карта по устранению разногласий между Украиной и Россией – там снимается целый ряд ограничений во взаимной торговле, в том числе, на наш взгляд, достаточно спорных. Второй большой комплекс документов связан с регулированием отношений в газовой сфере. Прежде всего, мы значительно сократили объемы закупок газа, а Россия сократила объемы прокачки газа через нашу территорию. Это привело к тому, что наша ГТС, по сути дела, стала приносить Украине убытки и стала нерентабельной. Наступил момент, когда стороны пришли к мнению, что пора урегулировать этот вопрос. Мы не просили для себя никаких скидок, мы говорим только о европейских ценах, о европейских принципах в подходах к ценообразованию и я надеюсь, что мы этот вопрос окончательно решим на этой встрече.
- Речь идет не только об объемах газа, но и о том, что цена газа может быть снижена для Украины?
- Она должна быть установлена на уровне среднеевропейских цен. По крайней мере так мы обсуждали с нашими российскими партнерами этот вопрос. Но, еще раз подчеркиваю, что окончательное решение будет принято на встрече двух президентов. Еще одно условие, которое для нас чрезвычайно важно – это то, что мы планируем возобновить переговоры о создании трехстороннего консорциума, с участием европейской стороны, для обеспечения абсолютно прозрачных условий для прокачки и управления нашей ГТС.
- Многие отрыто пишут, либо намекают, что в Москве могут быть подписаны определенные документы, которые станут основой для последующего вступления Украины в Таможенный союз. С другой стороны, есть заявление Министра иностранных дел России Лаврова, где он заявляет, что двери в ТС для Украины открыты. Давайте внесем ясность. Есть ли какие-то моменты, связанные с вступлением в Таможенный союз в тех документах, которые сейчас готовы к подписанию?
- Надо, чтобы наши зрители реально представляли себе механизмы подписания межгосударственных документов. Все эти документы проходят через рассмотрение Правительства. В тех документах, которые сейчас приняты и направлены на рассмотрение межгоскомиссии, нет ни одного документа, который даже косвенно имел бы отношение к Таможенному союзу - это спекуляции. Теперь, что касается выступления Министра иностранных дел Лаврова. Для нас двери, как нам говорят, и Европейского, и Таможенного союза - открыты. Это очень хорошо, что у нас есть возможность выбора. Мы уже определились, наш путь - европейской интеграции. Мы этого не скрывает от наших партнеров. Поэтому на межгосударственной комиссии вопросы, связанные с Таможенным союзом, обсуждаться не будут. Потому, что эти вопросы не обсуждались на уровне наших двух правительств.
- Много слухов, что в Москве будут подписаны какие-то тайные соглашения?
- Ни один из документов, который готовится на заседание межгоскомиссии, не носит гриф государственной секретности. Поэтому, они в открытом доступе, открыты для обсуждения. Я подчеркиваю, речь идет об исключительно важной встрече, потому что за три с половиной года у нас появилась возможность решить те вопросы, которые являлись основным отрицательным фактором развития экономики Украины. Поэтому не нужно здесь спекулировать. Я молю Бога, чтобы она закончилась так, как мы наметили.
|
19 грудня – Єдиний день депутата Цього дня депутати обласної, міських та районних рад працюватимуть у закріплених за ними територіях: зустрічатимуться з виборцями, керівниками підприємств, трудовими колективами установ, закладів. Єдиний день депутата відбувається третього четверга кожного місяця відповідно до рішення 4 сесії Житомирської обласної ради 6 скликання від 17.03.11 № 128. Прес-служба обласної ради |