Каталог статей
У категорії матеріалів: 956
Показано матеріалів: 911-920
Серед життєвих принципів, за якими варто жити, є заповіді Священної книги, в одній з яких говориться про те, що добро потрібно чинити таємно. Натомість воно ніколи не зникне без сліду, а кожен свого часу отримає належне за власні вчинки.
|
Промені весняного сонця з кожним днем все вище піднімаються над горизонтом та щедрим теплом обіймають землю-годувальницю. Обабіч дороги, яка веде до великого і самодостатнього господарства в нашому районі - ПП "Імпак”, зеленіє травичка, підростає озимина, на інших ланах сіють ярі зернові.
|
Ніжно пахла розбуджена після зимового сну земля, в повітрі стояв солодкуватий присмак весни, а корінчики люцерни, яку ще з осені переорали дбайливі господарі, грайливо виглядали із землі. Останнього березневого дня на полях СТОВ "Старокотельнянське” кипіла робота.
|
З автором цієї публікації ми земляки: коли я народилась, Віра Антонівна Коток уже вийшла заміж у сусідні Міньківці. А рідному обійсті – давно стоїть нова хата, але в ній живуть чужі люди – померли Котки. Діти дітей – онуки, правнуки живуть, де кого доля приголубила. А віра Антонівна, яка вже розміняла девятий десяток, все рівно серцем лине до рідної Лісівки, спілкується по телефону із знайомими ровесниками, а чи їх дітьми. Щаслива нагода звела мене з цією доброю жінкою, я заслухалась її розповіддю про минуле і порадила написати до газети. Так і зявилась ця публікація, за яку, думаю, читачі будуть вдячні автору.
Лідія Наконечна. |
Ми дякуємо Богу, що живе в нашому селі така добра й порядна людина, наставник і порадник, в серці якого вміщається стільки щирості й тепла. Можливо, це через те, що і його босоноге дитинство було обпалене війною, що змалку знав ціну шматка хліба, сам сьорбнув сирітської долі, тому й чужу біду так близько бере до серця.
|
29-30 березня в районному будинку культури відбувся огляд художньої самодіяльності педагогічних колективів району. На мистецькому святі були присутні голова райдержадміністрації Курсон К. І., заступник голови РДА Горкун В. І., голова районної ради Шпаківський В. Б., завідуючий сектором по зв’зках із ЗМІ і громадськістю райдержадміністрації Ляшук М. І., начальник відділу культури і туризму Білецька Г. І., методист відділу культури Самплавська Л. В., голова райкому профспілки працівників освіти Вербицька К. В., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Коваль А. В. Вони й оцінювали виступи та визначали переможців.
|
так називався конкурс юних любителів художнього слова, який відбувся 26 березня в Андрушівці і зібрав читців з усіх шкіл району. Його організували і провели працівники районної дитячої бібліотеки. Перед початком заходу у фойє районного будинку культури бажаючі ознайомилися з рукотворними художніми виробами юних умільців. Серед експонатів - малюнки, різьба, вишивка, ліплення. Яка багата уява, яка тонка робота, яка майстерність виконання!
|
під такою назвою 19 квітня на базі дитячого садка "Дюймовочка” м. Андрушівка відбувся районний конкурс "Вихователь року”, на якому компетентне журі визначало кращих творчо працюючих педагогів. У конкурсі взяло участь п’ять вихователів, які змагалися у п’яти номінаціях: "Ваша думка?”, "Моделювання інтегрованого заняття”, "Згадай своє дитинство”, "Моя іграшка”, "Музичний”. Вони допомогли визначити рівень педагогічної майстерності кожного конкурсанта.
|
24 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, на які запрошували працівників галузі, сільських голів. У фойє бажаючі могли оглянути виставку робіт народних умільців.
|
Мабуть, жоден історик не передасть так точно і яскраво події перших днів і місяців фашистської окупації, як це занотував у своєму щоденнику Юрко Шлапак із села Лебединці, про що ми вже писали на сторінках нашої газети. Цей щоденник Юрія Шлапака, котрий геройськи загинув у бою з фашистами, зберігається в моєму архіві.
|