Каталог статей
У категорії матеріалів: 956
Показано матеріалів: 871-880
Живе в нашому місті всіма шанована людина - ветеран Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин Андрушівки, вчитель за покликанням Никипорець Кузьма Мусійович.
|
На території сільської ради є два села - Стара Котельня і Старосілля. Тут люди жили ще в ІІ-VІ століттях, про що свідчать виявлені залишки поселення черняхівської культури. Поблизу села і досі збереглися рештки великого давньоруського могильника, на якому розкопано 5 курганів. Котельня належить до найдавніших в Україні населених пунктів. Під назвами Котельнич, Котельниця, Котельня згадується як володіння Київського князя Святослава Володимировича.
|
Під загальною редакцією доктора географічних наук, професора М. Ю. Костриці нещодавно вийшов з друку історико-краєзнавчий нарис «Повертайся додому», присвячений 350-річчю Городківки.
|
Сьогодні точиться безліч дискусій навколо судової реформи в Україні. Одні стверджують, що наше правосуддя необхідно реформувати за принципом спеціалізації, відображеним у законопроекті "Про судоустрій та статус суддів”, інші виступають проти цієї ідеї.
|
Вже 10 років при Андрушівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє організація для творчої та обдарованої молоді - «Андрушівська районна федерація інтелектуалів» (АРФІ). За час її існування членами федерації стали 119 команд з 21 навчального закладу району, більше 1400 дітей пройшли школу творчого та інтелектуального розвитку в рамках її діяльності.
|
9 травня, в честь 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, в парку м. Андрушівка відбулася благодійна акція "Виставка здоров’я”, яку організувала районна організація Товариства Червоного Хреста. |
Квіти - окраса землі. Вони, як і пісня, є вічним супутником людини, бо вражають неповторністю барв, прикрашають наше життя, надихаючи на творчість та подвиги. Пригадуються мені незабутні роки, коли навчався на біологічному факультеті Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. |
Вже минуло піввіку, як Паша Іванівна Коваль з дипломом вчителя молодших класів приїхала на роботу в наш район. Отож хоч народилася на Тернопільщині, рідним тепер вважає для себе наш край.
|
І знову заквітчаним травнем прийшло на нашу землю бажане, дороге, незрівняне свято Перемоги. Зранку небо сплакнуло дощем, обмивши душі полеглих у Великій Вітчизняній війні, а потім сонце заграло в литаврах святкового маршу, засяявши посмішками на обличчях учасників параду, відбившись у блиску нагород, що прикрашали груди фронтовиків, трудівників тилу.
|
Ніщо не може затьмарити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Його наближали, як могли, ветерани Великої Вітчизняної війнилюди, перед якими наше покоління у вічному боргу.
|